Veel neide Ghanasse?

Mul on väga hea meel anda märku, et Pesupoe juhataja oleme praeguseks leidnud ja plaanide kohaselt lendame uuel aastal temaga koos Ghanasse.

Aga tööpakkumised ei ole sellega veel otsa saanud.

Nüüd otsime kahte neidu tööle Kasiinosse. Kasiino asub Accra kõrvallinnas Temas ning see kuulub samale kambale, kelle heaks minagi töötan. Kasiino kodukas: http://www.euroluckstarcasino.com/

Palk: 800 usd kätte ning majutus ettevõtte poolt töökohaga samas majas.
Lennupiletid ning viisa tööandja poolt. Kord aastas tööandja kulul kodukülastus üheks kuuks.

Tööülessanded: PR! Ehk siis kliendisuhtlus kasiinos. Tuleb klient – hängab sihitult ringi, sa näitad talle vaba automaati. Aeg ajalt käid küsid klientidelt, kas nad on rahul, kas nad on proovinud seda teist või kolmandat masinat, soovivad nad ehk süüa või lisajooki. (Ei sa pole ettekandja, kui nad süüa-juua soovivad, siis saa annad sellest kelnerile märku lihtsalt).

NB! Tegemist on öötööga!

Kandidaadilt oodatakse: Head välimust ja Väga head inglise keele oskust.

Tema Linn

Tema on kiirelt arenev tööstus- ja sadamalinn, mis asub Accrast u 30 kilomeetri kaugusel. See 30km on kohalikus mõistes kiirteelõik – seega teeolud ning ühendus Accraga on väga head. Kaubanduskeskused ning moodsad söögikohad on seal samuti olemas, seega ei pea muretsema, et me teid kuskile pärapõrgusse saadame. 🙂 Ka leiab Tema ümbrusest toredaid rannaribasid.

Jällegi küsimuste, piltide ning inglisekeelsete CV-dega võib tuld anda aadressil: ethelkxxk@gmail.com

6 thoughts on “Veel neide Ghanasse?

  1. Eestis ma ei tahaks elu sees sellist tööd teha, sest siin tähendaks selline töö automaatselt kliente, kes arvavad, et neil on õigus sind tagumikule patsutada ja sulle nilbeid märkusi ja ettepanekuid teha (tööandja muidugi eeldab, et sa naeratad nende peale viisakalt ja ütled “oi, aitäh, aga ma olen abielus” vms). Kuidas seal selle kultuuriga on?

  2. Ma ise pole suurem asi kasiinodes ringi kolaja aga klientuur on kohalikud, siis araablased ja palju hiinlasi. Aga klubides (kus ma käin ja kus suht sama kirju seltskond) pole tagumikule patsutama tuldud. Kasiino omanikud on araablased ja ma tean, et tegelikult nad neid rumeenlannadest kasiino töötajaid eriti ei austa (siin on hästi palju Rumeenia tüdrukuid erinevates kasiinodes tööl) Aga ma olen suutnud neile panna pähe idee, et Eesti neiud on palju korralikumad. Küsimuse kui kurjalt tohib reageerida kliendipoolsele tagumikupatsutusele suunasin kasiino juhtkonnale edasi. Et ega ma ei tahaks küll oma blogi kaudu tõmmata Eestlannasi seal mingitesse pahandustesse või nilbetele tööotstele.

  3. Oeldi, et ei pea olema viisakas kliendiga kui tulebtagumikule patsutama. Sellised visatakse välja. Võib rahulikult turvale vihjata kui ta ise tähele ei pane ja ei tegutse. Tüübid ei taha et kasiinost kahtlane mulje jääb. Omanikud ikkagi suht konservatiivsed moslemid.

  4. Väga hea küsimus. Moslemid jagunevad nii paljudesse erinevatesse sektidesse, kellest iga grupp saab koraanist omamoodi aru. On isegi selliseid islami lahke, kes väidavad, et koraan ei luba mingit mitme naise pidamist. Paljude meelest on koraanis lubatud teatud mugandused siis kui viibid reisil ja ma tean päris mitut sellist Liibanoonlast, kes elavad juba aastaid Ghanas aga Allahi jaoks meldivad selle reisiks. Minu abikaasa seltskonnast u 50% käivad kasiinos ja arvavad, et see on ok ja u 50% leiavad, et kasiinos käimine ning hasartmängudega raha tegemine on kurjast. Nad kuuluvad lihtsalt täiesti erinevatesse islami harudesse. Omavahel selle üle ei vaielda, vaid austatakse üksteise arusaamu koraanist.

  5. olles ghaanalasega abielus, sii üldiselt ei oel neil kombeks võõraid naisi tagumikuel patsutada, ega ka üleüldse mitte austada. Se kogemus nii ghaanast kui mujalt. Enamus ghaanakaid on kristlasi, kaudses või otseses mõttes ja võõra patsutamine on siiski selline mittesobiv käitumine. Selle patsutamisega võivad üle pakkuda eelkõige turistid.
    Kuid tööle pole kahjuks kedagi soovitada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *