Seljakotirandur.com nädala lugemissoovitus

Ohhoo Ohhooo selleks on ei miski muu kui “Minu Ghana – Majanduspõgenik Mustal Mandril”

Tegelikult on Seljakotirändur üks väga vahva reisiportaal, mida olen juba pikemat aega jälginud. Ja mis on minu blogisse varemgi viidanu (selle üle on siiralt hea meel).

Nad ise tutvustavad ennast nii:

Veebiportaali Seljakotirändur eesmärgiks on julgustada inimesi iseseisvalt reisima. Portaali on koondatud üle 18 000 välisesinduste, turismi- ja ühistranspordi lingi, et aidata seljakotiränduritel reise planeerida. 8100 linki tutvustavad Euroopat, 5850 Ameerikat, 3050 Aasiat, 900 Austraaliat ja Okeaaniat, 400 Aafrikat ja 100 Lähis-Ida.

Avades rubriigi “Reisimine riigiti”, leiate maailmajagude kaupa grupeeritud riigid. Iga riigi juures on toodud riiki pääsemise tingimused, välisesinduste kontaktid, riiki ja suuremaid linnu tutvustavad veebiküljed, välisministeeriumi soovitused ning selle riigi kohta kirjutatud eestikeelsete reisiraamatute loetelu, reisiblogide, eestikeelsete tele- ja raadiosaadete lingid. Võimalusel on lisatud suuremate linnade ühistranspordi ja riigi raudtee- ja bussiliikluse koduleheküljed.

Rubriigis “Lendamine” on odavate lennupiletite hankimise võimalused ning ülevaade sagedamini kasutatavatest lennufirmadest ja lennujaamadest. Lennujaamade ülevaatest leiate ka linna sõitva ühistranspordi.

Rubriik “Öömaja” pakub hotellide, hostelite ja kämpingute linke ning tasuta öömajade keskkondi. Rubriik “Reisivarustus” sisaldab soovitusi, mida teele kaasa võtta.

Esileheküljel vasakul on avaldatud uudised, teised eesti- ja ingliskeelsed reisiportaalid, hääletajate, autoturistide ja ilmaportaalid, kohaliku aja ja valuutakalkulaatorid, suuremate religioonide usupühad, maailma tähtsamad festivalid, 170 reisiteadmisi proovile panevat mängu ning soovitused, kuidas 10 maailma kõige tähtsama vaatamisväärsuse juurde jõuda.

Seljakotirändur koostab tellija soovide järgi reisikavasid, millest “Nädal Kreekas” näidisena üleval ripub. Samuti on portaali lisatud ingliskeelseid dokumentaalfilme ja reisisaated.

Seljakotirändur ootab kõikvõimalikku infot, et selles portaalis olevaid lehekülgi parandada ja täiustada. Kindlasti on teile meelde jäänud mõni kasulik link, reisiblogi, raamat või muud, mis aitaks teistel ränduritel reise paremini planeerida. Asjakohased on ka märkused, kui mõni info on aegunud, mõni link ei tööta või soovite portaalist Seljakotirändur midagi muud leida.

Igal juhul Aitähh Aitähh, tegite meele kohe eriti heaks 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *