Lääne-Aafrika pop muusikat

Teile, kes te seal hangede vahel: Sulage üles!!!

Siin siis muusika, mis sel aasta meie kandis kuum. Näis, mida järgmine toob!

Praye “Angelina”

Bracket “Yori Yori”

“Ashawo Ashawo”

Wanlov The Kubolor “Kokonsa”

P-Square “Do Me”

Keche “Pressure”

Tervitused lähevad viimases muusikavideos osalenud Briti vabatahtlikele Elminas 🙂 (Ilmuvad ekraanile loo teises pooles ;))

3 thoughts on “Lääne-Aafrika pop muusikat

  1. Haa, see Angelina on ikka veel kuum või! Täitsa lõpp, kus seda ikka leierdati iga nurga peal kogu aeg 😀 Ei, aga mulle ka praegu täitsa meeldis seda kuulata. See on mingi nats teistsugusem versioon ka, kuidagi tantsuhallisem kui ma mäletan ja videot ma ei olegi enne üldse vaadanud. Päris huvitav elamus oli 🙂
    Kusjuures P-Square’i Do Me oli juba siis Ghanas tõeline hitt, kui ma seal 2008 kevadel käisin. Rääkimata siis veel Nigeeriast. Võiks isegi öelda, et üsna kõik lood selle albumi pealt olid hitid. Kas nad siis millegi uuega polegi vahepeal välja tulnud? Ma pole nende tegemisi eriti jälginud viimasel ajal. Tore, et sa neid teisi lugusid ka välja tõid, päris huvitav, kuhu muusikaliselt liigutakse sealmail.

    1. Angelina ruulib endiselt. Ashawo Ashawo hakkab vaikselt ära kaduma. Do Me – spotbaarides enam ei kosta aga klubides viskab teinekord sisse aga enam jah mitte nii kolm korda tunnis nagu vanasti… Jalkahulluse ajal vahetati muidugi need meie kandi artistid ajutiselt Shakira ja selle teise World Cupi loo vastu valja….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *