Sahar-Marie 18.11.2014

Plaaniline Keisrilõige Pärnu Haiglas, perepalat

18 Novembri hommikul kell 9 sündis Pärnu Haiglas plaanilise keisrilõikega pisike printsess Sahar-Marie Aoude (aka Suhkru-Mari). Pikkust mõõdeti piigale 49cm ja kaalu anti 3140g. Sünnihindeks 8/9. Esimese minuti hinne on pisut väiksem kuna beebi sai ka koos minuga narkoosi. Nimelt Spinaal Anesteesia, mille kasuks ma lõpuks hirmust värisedes otsustasin minu puhul ei toiminudki, seega sain veel sinna narkoosi ka otsa.

Taastumine lõikusest on minu meelest päris hea. Hommikul kell 9 oli opp, samal päeva õhtul kell 6 tõusin püsti ja kolisin intensiivist ära perepalatisse. Abikaasa on endiselt Aafrikas, seega õhtul kell 9 sain täitsa ise hakkama ka lapse puhastamise ja mähkme vahetusega.

Täna on laps 48 tundi vana ja arstid hindavad nii minu kui Suhkrukese enesetunnet niivõrd heaks, et lubavad meid koju. Kindluse mõttes, ning ka mugavama transpordi logistika huvides, otsustasin siiski koju minna alles homme pärastlõunal.

Pärnu Haigla perepalat on väga mugav ja selles mõttes pole mul mingit põhjust siit lahkumisega kiirustada. Kodus on ju vaja hakkama saada juba kahe lapsega ja selles osas kulubki see lisakindlus, mida annab mulle homne kojusõit igati ära.

3 thoughts on “Sahar-Marie 18.11.2014

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *